پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل 95

غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل 95

آهنگ پیشواز ایرانسل اهنگی است که وقتی ان را انتخاب کنیم اگر کسی به سیمکارت ایرنسل ما زنگ بزند به جای صدای بوق صدای ان را می شنود . گاهی اتفاق می افتد اهنگی را انتخاب کردیم اما از انتخاب ان پشیمان شدیم . میتوانید براحتی ان را غیر فعال کنید . در این مقاله روش غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل را برایتان بیان میکنیم .

آموزش غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل مهمترین نکته داشتن کد اهنگ پیشواز است . وگرنه این کار شدنی نیست. اگر کد اهنگتان را فراموش کردید  #۲*۷۷۷* را شماره گیری کنید.  سپس گزینه ok یا  yes  را بزنید . بعد از گذشت زمانی کد اهنگتان از طریق اس ام اس ارسال می شود . اگر کمی طول کشید عجله نکنید. خب اکنون کد اهنگتان را دارید و میتوانید به غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل بپردازید .

روش اول برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل 

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، در روش اول برای غیر فعال شدن آهنگ پیشواز ایرانسل باید یک پیامک بدهید . به این ترتیب که شما باید حروف HZ را تایپ کنید . و بعد ان بدون فاصله کد اهنگ پیشوازتان را تایپ کنید . مثلا اگر کد اهنگتان100100 است باید عبارت HZ100100 را تایپ کنید .اکنون عبارت HZ100100 را به شماره ۷۵۷۵ بفرستید . به همین راحتی اهنگ پیشواز ایرانسلتان حذف خواهد شد .

روش دوم برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل 

در روش دوم برای غیر فعال شدن آهنگ پیشواز ایرانسل کد دستوری #کد آهنگ پیشواز فعال*۵*۷۷۷* را گرفته و تماس بگیرید . به همین راحتی اهنگ پیشوازتان حذف می شود . پس اگر اهنگ نامناسبی را انتخاب کردید نگران نباشید . البته یادتان باشد پول اهنگ پیشواز دیگر به حسابتان بر نمیگردد . آموزش نحوه اضافه کردن یادداشت به صفحات وب را ببینید .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *