دوشنبه 27 مارس 2023

روش غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول

آهنگ انتظار یا آهنگ پیشواز آهنگی است که وقتی کسی به شما زنگ میزند تا زمانی که شما به او پاسخ بدهید به جای شنیدن صدای بوق ،صدای این اهنگ را می شنود . غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول مراحلی دارد که در زیر به اختصار ان را بیان میکنیم . کد آهنگ پیشواز همراه اول داغ 1395 را بخوانید.

گاهی اتفاق افتاده است که بدون اطلاع رسانی به شما آهنگ پیشوازی برایتان فعال شده است ، یا اینکه آهنگی انتخاب کرده اید و از ان خوشتان نمی اید و یا کلا میخواهید اهنگ پیشوازتان را قطع کنید . برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید .

آهنگ پیشواز یک موسیقی است که طرف مقابل هنگام تماس با ما به جای بوق عادی زنگ  صدای ان را می شنود . اولین سرویس آهنگ پیشواز همراه اول در آذرماه سال ۸۹ فعال شد. این سرویس طرفداران خاص خود را دارد ، اما برخی هم از آن خوششان نمی اید .

نحوه غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول

برای غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول میتوانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید .

1- عدد ۵ ( لاتین) را به ۸۹۸۹ پیامک کنید.  سپس بعد از چند دقیقه پیامکی تحت عنوان غیرفعال شدن این سرویس دریافت می‌کنید.

2-همچنین میتوانید با شماره 09990 به صورت رایگان تماس بگیرید و و از منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار، برای قطع آهنگ کلید ۵ را انتخاب کرده ، به غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول بپردازید .

3- به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، وارد سایت آوای انتظار بروید و سپس از صفحات ان گزینه غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول را انتخاب کنید .

البته یادتان باشد اگر آهنگتان را غیر فعال کنید دیگر پولی به حساب شما بر نمی گردد . این پول از حساب شما کسر شده و شما فقط میتوانید ان را حذف کنید یا اهنگ دیگری را جایگزین ان کنید . در انتخاب اهنگ پیشواز موبایلتان دقت کنید. چون نوع اهنگ پیشواز بیانگر شخصیت و عواطف شماست. سعی کنید اهنگ متین وسنگین که هم جوان پسند باشد و هم مسن پسند را انتخاب کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *