جمعه 31 مارس 2023

معایب گوشی گلکسی نوت 3 و مشکل قطع تماس

گوشی گلکسی نوت 3 دارای صفحه نمایش5.7 اینچی است . این گوشی ویژگیهای خیلی خوبی دارد و کره ای است . گوشی گلکسی نوت 3 طرفداران زیادی دارد. ولی خب همینطور که میدانید هر وسیله ای در کنار مزایای خوب خودش معایبی هم دارد . یکی از معایب گوشی گلکسی نوت 3  قطعی تماسهاست . در این مقاله در مورد این مشکل و راه حل ان مطالبی را در اختیارتان قرار می دهیم .

معایب گوشی گلکسی نوت 3  و مشکل قطعی تماس ها

یکی از معایب گوشی گلکسی نوت 3 نوسانات، کاهش و یا قطعی سیگنال (حتی هنگامی که گوشی در مکان ثابتی است) در زمان مکالمه می باشد . به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این گوشیها گاهی تماس‌ها بعداز چند ثانیه مکالمه به شدت دچار کاهش صدا شده و یا حتی به علت کاهش ناگهانی سیگنال قطع ناگهانی خواهد داشت .

راه حل مشکل قطعی تماس در  گوشی گلکسی نوت 3 

برای حل مشکل قطع تماس شما باید اگر گوشی تان قطع شد ادامه تماستان را با گوشی شخصی دیگر بگیرید . اگر با ان گوشی هم نشد تماس بگیرید یعنی مشکل از گوشی شما نیست و مشکل از انتن دهی است . اما به گزارش وبلاگ عارف رایانه ،اگر تماس برقرار شد یعنی مشکل از موبایل شماست . اگر مشکلتان حل نشد پیشنهاد میکنیم از طریق لاین یا .. تماس بکیرید تا مشکل را حل کیند .

برای حل یکی از معایب گوشی گلکسی نوت 3 که قطع تماسهاست پیشنهاد میکنیم گوشی خود را در حالت Safe Mode راه‌اندازی کنید. اولین مرحله برای این کار اینست که ابتدا گوشی خود را خاموش کنید. سپس دکمه پاور گوشی را فشار داده و نگاه‌دارید و ان را رها نکنید . وقتیکه نام سامسونگ روی صفحه آمد، دکمه مربوط به کاهش صدا را همزمان فشار داده و نگاه‌دارید تا صفحه قفل گوشی  معلوم شود .

به گزارش وبلاگ عارف رایانه اگر این مراحل را تا الان صحیح انجام داده باشید کلمه Safe Mode در پایین گوشه سمت چپ نمایان می شود . اگر در این حالت توانستید بدون مشکل و قطعی سیگنال مکالمه کنید، پس مشکل شما نرم‌افزاری بوده . جالب است بدانید که بهترین و سریع‌ترین راه حل این مشکل در این حالت Factory reset است. پس به سرعت این کار را انجام دهید. البته  ممکن است مشکل قطع تماس در گوشی گلکسی نوت 3 از سمت شبکه ارائه‌دهنده خدمات شما باشد. ابتدا سعی کنید با تماس با اوپراتور خود، این مشکل را از آن‌ها پیگیری کنید شاید راه حلی برایش پیدا شود .6 مورد از دلایل کاهش سرعت اینترنت چیست ؟

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *