جمعه 17 می 2024

روش فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول

آهنگ انتظار یا آهنگ پیشواز آهنگی است که وقتی کسی به شما زنگ میزند تا زمانی که شما به او پاسخ بدهید به جای شنیدن صدای بوق ،صدای این اهنگ را می شنود. فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول مراحلی دارد که در زیر به اختصار ان را بیان میکنیم .

فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول

برای خرید و فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول باید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید . این گزینه ها عبارتند از : پیام کوتاه ، تلفن گویا  و سایت آوای انتظار همراه اول

مشترکین با استفاده از یکی از روشهای ۱٫ پیام کوتاه (SMS) ،۲٫ تلفن گویا(IVR)، ۳٫ سایت آوای انتظار همراه اول rbt.mci.ir میتوانند اقدام به فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول بکنند . قیمت ماهیانه هر اهنگ 500 تومان می باشد که اگر در طی ماه ان را عوض کنید باید مجددا 500 تومان بپردازید .

۱- فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول با پیام کوتاه (SMS)

اگر قصد فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول را دارید میتوانید یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنید تا لیستی از اهنگهای پیشواز جدید و پر طرفدار را برایتان به نمایش بگذارد . وقتی اهنگ مورد نظر و کد ان را انتخاب کردید و قصد خرید ان را داشتید ، کد آهنگ انتخابی را به صورت لاتین به شماره 8989 بفرستید. مثلا ارسال کد آهنگ “۲۰۰۶۹ ” به شماره ۸۹۸۹ . در این صورت 500 تومان از گوشی تان کم می شودو اهنگ انتخابی فعال خواهد شد .

۲- فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول با تلفن گویا (IVR)

برای فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول با تلفن گویا (IVR) با شماره  09990 که شماره رندی است باید تماس بگیرید. سپس به ترتیب منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار و فشردن کلید ۱ را انتخاب کنید . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ،در این مرحله باید کد اهنگ پیشواز خود را بزنید و روی مربع گوشی فشار دهید. در این صورت خرید شما انجام شده است . یاداوری می کنیم این تماس رایگان است و فقط 500 تومان اهنگ را باید بپردازید .

۳- فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول با سایت یا پرتال (Portal)

برای فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول با سایت یا پرتال (Portal) ، باید وارد سایت کدهای پیشواز همراه اول شوید . ادرس این سایت (آوای انتظار (rbt.mci.ir) ) می باشد .

سپس شما باید از منوی ” ثبت نام ” برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنید. در اولین مرحله شماره تلفن همراه اول را وارد می کنید.  باید منتظر بمانید تا یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای شما فرستاده شود. مجددا وارد سایت آوای انتظار همراه اول شده و پس از وارد نمودن نام کاربری (شماره تلفن همراه بدون ۰ مثال :۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹) و رمز عبور به صفحه اصلی وارد می شوید. در اینجا اهنگ ها را می شنوید و سپس اهنگ مورد نظر را انتخاب کرده بر روی گزینه خرید کلیک کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *