پنج‌شنبه 29 فوریه 2024

حذف حساب کاربری گوگل و مراحل

حذف حساب کاربری گوگل دغدغه برخی ازکاربران اینترنتی است که راه حل ان را نمیدانند.بسیاری از افراد مایلند حساب کاربری گوگل و همچنین امکانات مرتبط به ان مثل جیمیل را حذف کنند . در این مقاله به اموزش حذف حساب کاربری گوگل میپردازیم .

مراحل حذف حساب کاربری گوگل

قبل از انجام هر کاری مطمئن شوید تصمیمتان درست است . چون با حذف حساب کاربری گوگل همه اطلاعات حساب کاربری گوگل شامل سرویس‌های آن نظیر Gmail ،Google Drive ،YouTube و… به طور کامل حذف می شود و نمیتوان ان ها را بازیابی کرد . پس از تصمیم خود مطمین شوید .

در مرحله اول به صفحه اصلی گوگل خود بروید و از بین گزینه ها گزینه  My Account را انتخاب کنید. سپس صفحه جدید ظاهر می شود. به گزارش وبلاگ عارف رایانه ،در قسمت Account preferences بر روی Delete your account or services کلیک کرده و ان را انتخاب کنید .

حذف حساب کاربری گوگل و مراحل 1

در مرحله بعدی شما باید وارد حساب کاربری شده باشید . اگر هنوز وارد نشده بودید گزینه Sing In را انتخاب نمایید تا وارد حساب کاربری گوگل تان شوید . سپس گزینه Delete Google Account and data را انتخاب کنید .6 مورد از دلایل کاهش سرعت اینترنت چیست ؟

حذف حساب کاربری گوگل و مراحل 2

اگر قصد دارید اطلاعات مربوط به حساب کاربری تان را دانلود کنید، بر روی لینک download your data کلیک کنید. ایا باز هم به حذف حساب کاربري گوگل مطمین هستید ؟ اگر این طور هست  تیک دو گزینه‌ی موجود را فعال کرده و روی دکمه‌ی Delete Account کلیک کنید تا حذف حساب کاربری گوگل تان به صورت کامل انجام شود .

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *