یکشنبه 3 مارس 2024

مرورگر کروم جدید در لباسی نو

مرورگر کروم یکی از مرورگر های پرطرفدار است که کاربران زیادی را جذب خود کرده و مزایای زیادی دارد . مرورگر کروم جدید ویژگیهای زیادی را به خود اضافه کرده است . شما میتوانید رنگ بندی ظاهری و پوسته ان را تغییر دهید .

مرورگر کروم جدید و تغییر پوسته و رنگ‌بندی ظاهری

هر نرم افزاری بهتر است این امکان را داشته باشد که کاربر بتواند براحتی شکل ظاهری و پوسته ان را تغییر دهد . شاید شکل قبلی را دوست نداشته باشد و شاید دنبال تنوع است و از یکسانی خسته شده است . مطمین باشید نوع تصویر زمینه و رنگها در ارامش شما تاثیر خواهد داشت . اگر مایلید که تصویر پوسته و رنگ ان را در مرورگر کروم جدید عوض کنید به مراحل زیر توجه کنید.

در مرحله اول برای تغییر پوسته و رنگ مرورگر جدید کروم به لینک زیر بروید و از ستون سمت چپ روی Themes را انتخاب نمایید . https://chrome.google.com/webstore

پوسته های نمایش داده شده را کامل ببینید و حسابی بگردید تا پوسته مورد علاقه تان را پیدا کنید. همچنین میتوانید کلمه کلیدی مورد نظر با عنوان پوسته ها را بزنید تا پوسته های مشابه با ان کلمه ر اپیدا کنید. فهرست نتایج در پایین نمایش داده می شود .

وقتی پوسته مورد نظر را انتخاب کردید رویش کلیک کنید . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، ویژگیهای این پوسته و پیش نمایش ان را با دقت بررسی کنید و اگر تصمیم قطعی گرفتید که این پوسته را انتخاب کنید گزینه Add to Chrome را بزنید . اکنون پوسته جدید شما انتخاب شده و میتوانید پوسته جدید را جایگزین پوسته قبلی کنید . صبر کنید تا پوسته کامل جیگزین شود .

ممکن است از پوسته جدید راضی نباشید . کافیست پوسته دیگری را انتخاب کنید . گاهی نیز ممکن است میخواهید همه پوسته ها را حذف کنید و به حالت اولیه برگردید . برای این کار روی ایکون منوی اصلی مرورگر کروم جدید کلیک کنید و سپس به بخش Settings بروید . اکنون در قسمت appearance گزینه‌ Reset to default theme را انتخاب کنید . امیدوارم از مطالب این پست استفاده کافی را برده باشید .6 مورد از دلایل کاهش سرعت اینترنت چیست ؟

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *