پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / نحوه ویرایش پیام‌ ارسال شده در تلگرام

نحوه ویرایش پیام‌ ارسال شده در تلگرام

تلگرام یکی از نرم افزارهای پیام رسان قوی است  که طرفداران زیادی دارد . اما گاهی برایتان اتفاق افتاده که پیامی را به گروهی ارسال کردید اما ناگهان متوجه اشتباهی شدید و نیاز دارید که ان را ویرایش کنید . در این مقاله سعی کرده ایم به اموزش ویرایش پیام‌های ارسال شده در گروه‌ها بپردازیم . ( ویرایش پیام‌ ارسال شده در تلگرام )

ویرایش پیام‌های ارسال شده در گروه‌ها و ترفندها

در مرحله اول باید تلگرام خود را به روز رسانی کنید . البته اگر جدیدا این کار را کردید که نیازی نیست . حالا فرض کنید پیامی را در گروهی یا چت خصوصی ارسال کرده اید. انگشتان را سریع روی پیام مورد نظر گذاشته و بردارید . ناگهان منویی از گزینه ها ظاهر می شود . گزینه edite  را پیدا کنید و با کمک ان پیام تان را ویرایش کنید . ( ویرایش پیام‌ ارسال شده در تلگرام )

در نسخه دسک تاپ هم میتوانید این کار را انجام دهید .شما باید روی متن مورد نظر کلیک راست کرده و سپس گزینه ادیت  edite را انتخاب کنید .

البته نکته مهم اینست که ویرایش پیام ها فقط تا 48 ساعت بعد ارسال پیام امکان پذیر است . و این ویرایش در صورتی فایده دارد که  طرف مقابل انرا نخوانده باشد . وگرنه گمان نمیکنم این کار به دردی بخورد .همچنین طرف مقابل در صورتی پیام ویرایش شده را میبیند که تلگرامش به روز باشد . وگرنه همان پیام قبلی را میبیند . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، چنانچه می‌خواهید به یک پیام پاسخ دهید یا قصد دارید در گروه پیامی را ارسال کنید و ضمن خطاب به یک یا چند کاربر خاص، آنها را از ارسال پیام خود نیز مطلع کنید، کافی است پیش از نوشتن پیام علامت @ را تایپ کرده و نام کاربر موردنظر را از فهرست کاربران انتخاب کنید.  امیدواریم از مطالبی که در اختیارتان گذاشتیم لذت کافی را برده باشید . ( ویرایش پیام‌ ارسال شده در تلگرام ) 6 مورد از دلایل کاهش سرعت اینترنت چیست ؟

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *