پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / راه مرتب سازی استیکرهای تلگرام

راه مرتب سازی استیکرهای تلگرام

تلگرام وسیله ای برای تبادل پیام و اطلاعات است که اکثر افراد نسخه ای از ان را در گوشی خود دارند . تلگرام فواید زیادی داردو براحتی از طریق ان میتوان مبادله اطلاعات کرد . همچنین میتوان فیلم و صدا و تصویر را به طرف مقابل انتقال داد. (مرتب سازی استیکرهای تلگرام )

ترفند مرتب سازی استیکرهای تلگرام

یکی از امکانات تلگرام استیکرهای زیبای ان است که موجب جذب افراد شده است . این استیکرها به ترتیب دانلود نصب می شود . خب مسلما شما از برخی استیکر ها خوشتان می اید و بیشتر استفاده میکنید . دوست دارید انها دم دست تر باشند . در گذشته این امکان نبود . ولی اکنون این امکان ایجاد شده که شما میتوانید ترتیب نمایش استیکر ها را عوض کیند .
اول از همه مطمئن شوید که تلگرامتان اپدیت است و به روز رسانی شده است . اکنون وارد برنامه تلگرام شوید. سپس به بخش تنظیمات یا setting بروید . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، در دستگاه‌های هوشمند به بخش Stickers مراجعه کرده و در نسخه‌های مخصوص رایانه Manage and reorder sticker packs را کلیک کنید. (مرتب سازی استیکرهای تلگرام )
همچنین میتوانید همان جا که پیام و استیکر ارسال میکنید ، روی ایکن ارسال استیکر کلیک کنید . در اخر عکس یک چرخ دنده وجود دارد . روی ان بزنید.
اکنون صفحه ای از استیکرها می اید. به گزارش وبلاگ عارف رایانه برای جابجایی استیکرها کافیست روی استیکر مبدا فشار داده وقتی ابی شد ان را بکشید . با کشاندن استیکر میتوانید ان را به مکان مبدا ببرید . در اخر حتما تغییرات را save  کنید . (مرتب سازی استیکرهای تلگرام )
عناوین پیشنهادی :

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *