دوشنبه 4 دسامبر 2023

دریافت اندروید5 برای گلکسی s5

دریافت اندروید5 برای گلکسی اس 5 کار سختی نیست . فقط مراحلی که برایتان بیان میکنیم با دقت انجام دهید .

حتما گوشی باید کامل شارژ باشد. سپس از همه ی برنامه های گوشی تان بیرون بیایید و متصل به اینترنت شوید . adslخیلی بهتر است .

مراحل دریافت اندروید5

اکنون به بخش تنظیمات اندروید بروید و سپس در قسمت تنظیمات سیستم ایکن نارنجی about device را انتخاب کنید. اکنون گزینه software  update  را کلیک نمایید. بعد از انجام این کار گزینه اول update  now را انتخاب کنید. بعد از گذشت چند ثانیه اپدیت خودکار شروع می شود . (908 مگابایت)

دریافت اندروید5 - 1.

اکنون پیغامی برای شما ظاهر می شود. از شما سوال میکند ایا میخواهید اپدیت ها را نصب کنید. شما اوکی یا تایید را انتخاب کنید .

.

دریافت اندروید5 -2

در اینجا گوشی شما ریست خواهد شد. برای دریافت اندروید5 شما باید منتظر بمانید تا اپدیتها نصب شوند. اصلا به گوشی دست نزنید . صبور باشید .

مجددا گوشی شما ریست خواهد شد. باز هم صبور باشید. به گزارش وبلاگ عارف رایانه اکنون پیغامی بر روی صفحه گوشی می اید که خبر از ارتقا برنامه ها میدهد. سپس پیغام finishing  the boot می اید. بعد صفحه home اندروید ظاهر خواهد شد.

اکنون روی صفحه گوشی از بالا به پایین بکشید. نوار اعلان یا notification  bar  نمایان می شود . اینجا پیغام میدهد که باید گوگل پلی اپدیت شود . برای دریافت اندروید 5 مجددا به اینترنت وصل شوید و روی پیام کلیک کنید . و بعد گزینه اپدیت را بزنید .

دریافت اندروید5 -3

به گزارش وبلاگ عارف رایانه اکنون گوشی شما اندروید 5 است .

دریافت اندروید5 -4

برخی عناوین پیشنهادی وبلاگ عارف رایانه :

 

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *