پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / مزایای آفیس 2016 و سطح عملکرد

مزایای آفیس 2016 و سطح عملکرد

آفیس 2016 یا Microsoft Office 2016  اخرین ورژن افیس در بازار است. این ورژن اکنون به همراه کرک معتبر منتشر شده است. این نسخه نسبت به نرم افزار قبلی ارتقا یافته و ویژگی های جدیدی به ان اضافه شده است. به عنوان مثال در آفیس 2016 مبحث جست و جو ارتقا یافته است. به علاوه فضای مورد نیاز و سطح عملکرد تحویل ایمیل در Outlook 2016 بهتر شده و در کنار آن بهینه‌سازی‌هایی نیز در جاسازی تصاویر در Word 2016 و Excel 2016 ایجاد شده است .

مزایای آفیس 2016

یکی از ویژگیهای جدید آفیس 2016 استفاده از فضای ابری برای ذخیره فایل های خود پرداخت می باشد. همچنین از دیگر ویژگیها میتوان به جستجوی پیشرفته ای که در این مجموعه وجود دارد اشاره کرد. جالب است بدانید  قابلیت های نمودارها و فرمول ها در اکسل بسیار پیشرفت کرده است . این مجموعه برای دانلود رایگان و سفارش برای شما در سایت های مختلف موجود است.

از مزایای آفیس 2016 اینست که شامل تم های رنگی می باشد و نمودارهای بیشتری در excel وجود دارد . به گزارش وبلاگ عارف رایانه قابلیت همکاری مشترک در نوشتن اسناد word از ویژگیهای آفیس 2016 است . همچنین امکان همزمان تغییر یک سند توسط چندین کاربر در افیس 2016 اضافه شده است . از دیگر مزایای آفیس 2016 میتوان به بالا بردن کیفیت تصویر در پاورپونت ، تصحیح خودکار عکس های وارد شده ، امکان اشتراک گذاری اسناد از داخل برنامه، تبدیل فرمول های ریاضی دست نوشته به فرمول تایپی، قابلیت Insights در اکسل و پاورپوینت، اضافه شدن قابلیت فقط خواندنی برای اسناد اکسل، نمایش در صفحات کوچکتر، کیبورد مازاد برای کار با نرم افزار، قابلیت اضافه و ویرایش و بروزرسانی فایل ها در فضای ابری(روی وب) اشاره کرد .

به گزارش وبلاگ عارف رایانه جستجوی جدید برای این مجموعه نرم افزاری و اعتبارسنجی کاربران برای اتصالات آنلاین از مهمترین صفات افیس 2016 می باشد . بنابراین همین الان سعی کنید این نرم افزار را دانلود کنید .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *