پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / مرورگر جایگزین اینترنت اکسپلورر 1

مرورگر جایگزین اینترنت اکسپلورر 1

مرورگر جایگزین اینترنت اکسپلورر بحث جدیدی است که دنیای مجازی را درگیر خود کرده است. گرچه اولین مرورگر ما اینترنت اکسپلورر بود، اما اکنون دیگر جایگاهی بین کاربران ندارد. چون سرعتش کم است و به قول برخی ها کمی خنگ است. اینترنت اکسپلورر دیگر جایگاهی برای کاربران ندارد. مایکروسافت هم تصمیم دارد بلاهایی سر ان بیاورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اشنایی با مرورگر جایگزین اینترنت اکسپلورر

مدیر بازاریابی شرکت اعلام میکند که شرمت مایکروسافت قصد دارد بر روی یک مرورگر جدید به جای اینترنت اکسپلورر کار کند( مرورگر جایگزین اینترنت اکسپلورر ). هنوز برای این پروژه اسمی انتخاب نشده اما فعلا به ان project  Sparten میگویند. این مرورگر قرار است در ویندوز 10 معرفی گردد . البته اینترنت اکسپلورر هم در ویندوز 10 هست ولی ممکن است هر لحظه حذف شود. برای نام گذاری این پروژه امارگیری کردند. در نتیجه این امار اسامی که کلمه مایکروسافت Microsoft در کنارشان بوده رای بیشتری اورده اند. همچنین نام Internet  Exploerr کمترین رای را اورده است.

مرورگر جدید مایکروسافت

البته دور از انصاف است که بیان کنیم اینترنت اکسپلورر 11 نسبت به ورژن قبلی پیشرفت های زیادی داشته است . مثلا در نسخه ی قبلی بسیاری از دستورات سی اس اس قابل اجرا نبوده اند و سازنده های سایت در این مورد به مشکل بر میخورند. چون باید کاری میکردند سایتشان با  اینترنت اکپلورر هم کار کند.

اکنون باید صبر کنیم تا مرور گر جدید وارد بازار شود. سپس ببینیم ایا این مرورگر رقیب خوبی برای گوگل کروم یا فایرفاکس هست یا خیر ؟

عناوین پیشنهادی برای مطالعه :

 

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *