دوشنبه 20 می 2024

اطلاعاتی از برنامه ویکی پدیای اندروید

ویکی پدیای اندروید یکی از برنامه های اندروید است که کاربردهای زیادی دارد . درست است که با مرورگرهای مختلف میتوان وارد ویکی پدیا شد و تحقیقات لارم را انجام داد. اما هنگام بارگذاری سایت زمان و حجم زیادی تلف می شود . اما اگر ویکی پدیای مخصوص اندروید را دانلود کنید در زمان و حجم صرفه جویی خواهد شد .

در ویکی پدیای اندروید باید از سمت راست به چپ روی صفحه گوشی را لمس کنید . اکنون منویی باز خواهد شد که فهرست همه مقاله ها را دارد . این منو کاربرد زیادی دارد . اگر از چپ به راست لمس کنید یعنی برعکس حالت قبل منوی مختص خود برنامه ویکی پدیا باز میشود. در اینجا میتوانید گزینه هایی ملانند login و اطلاعات مربوط به ویکی پدیا را ملاحظه کنید .

ویژگیهای ویکی پدیای اندروید

ویژگیهای رابط کاربری یا UI

ویکی پدیای اندروید 1

.

ویکی پدیای اندروید 2

.

ویکی پدیای اندروید 3.

باید بدانید که این رابط کاربری برای نسخه 2 در برنامه ویکی پدیا بر اساس طراحی متریال یا همان material  design ساخته شده که بسیار شیک میباشد. همچنین در قسمت های مختلف برنامه  انیمیشن های زیبایی اضافه شده و ظاهر این برنامه بهتر شده است.

ویژگی های جدید در قسمت جستجوی ویکی پدیای اندروید

در نسخه جدید ویکی پدیای اندروید اتفاقات جدیدی افتاده است. در قسمت جستجوی آن فهرست اخرین واژه های جست و جو شده به نمایش گذاشته شده است .برای مطالعه جلوگیری از هک تلگرام کلیک کنید .

نمایش عکس مرتبط در ابتدای مقاله در ویکی پدیاي اندروید

در نگاه اول به برنامه ویکی پدیای اندروید یکی از تغییرات مهمی که میبینید این است که وقتی مقاله ای را باز کردید، به صورت اتوماتیک عکسی مرتبط با موضوع مقاله نمایش داده می شود . به گزارش وبلاگ عارف رایانه این عکس از خود متن ان مقاله گرفته شده است .

نمایش مطالب مرتبط یا Read  more

ویکی پدیای اندروید 4

در ویکی پدیای اندروید نسخه جدید (2) وقتی مقاله ای را خواندید و به انتهایش رسیدید به صورت اتوماتیک چند مقاله پیشنهادی برایتان نمایان می شود . این ویژگی نیز ویژگی خوبی است .

 

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *