چهارشنبه 28 فوریه 2024

راه جلوگیری از هک تلگرام و ترفندها

جلوگیری از هک تلگرام یکی از دغدغه های کاربران تلگرام است . بسیاری از افراد از هک شدن تلگرام خود میترسند و دنبال راهکاری هستند تا از هک شدن تلگرام جلوگیری کنند . برای دانستن راه جلوگیری از هک تلگرام این مقاله را مطالعه کنید.

راه جلوگیری از هک تلگرام

برای جلوگیری از هک تلگرام به تنظیمات موبایل بروید . ابتدا تنظیمات اعلانات گوشی خود را در غیر قابل رویت نمایید. مجددا به همان قسمت تنظیمات رفته و در قسمت Privacy and security گزینه active sessions را کلیک کنید . باید بدانید که این گزینه لیست آی پی هایی که در حال استفاده از حساب کاربری شما هستند را نشان داده است . سریعا گزینه Terminate all other sessions را انتخاب کنید . انتخاب این گزینه  باعث می شود کلیه دستگاهها که احتمالا از تلگرام شما استفاده می کنند Log out شوند.
سپس برای جلوگیری از هک تلگرام به تنظیمات تلگرام رفته و به بخش Privacy وارد شوید . گزینه‌ی Two Step Verifaction را لمس کنید تا به مرحله‌ی تعیین رمز عبور وارد شوید. به گزارش وبلاگ عارف رایانه اینجا باید یک رمز انتخاب کنید. بعد از دومین باری که رمز خود را برای تایید وارد می‌کنید، از شما درخواست Password Hint یا راهنمای یادآوری رمز خواهد شد که در صورت تمایل می‌توانید آن را وارد کنید و در غیر این صورت کاری نکنید و به مرحله بعد بروید .

در این مرحله ایمیلی را وارد کنید که اگر رمزتان را فراموش کردید برای بازیابی رمز با توجه به ان ایمیل اقدام می کنید . البته میتوانید Skip را بزنید و به مرحله بعد بروید . از این به بعد تلگرام شما رمز دارد و هیچ وقت هک نمی شوید .

یادتان باشد تنها در یک صورت می توانید هک شوید . طرف مقابل کد تایید شما را داشته باشد . هر کسی بخواهد وارد اکانت شما شود از او کد میخواهد . این کد به شماره شما اس ام اس می شود . فقط شما باید مراقب باشید این کد را فاش نکنید . مثلا اگر از طریق تلگرام پیامی امد که کد تایید را بدهید این کد را وارد نکنید . مگر واقعا خودتان دارید از اول وارد اکانتتان می شوید . آیا می دانید دابسمش یعنی چه ؟

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *