دوشنبه 26 فوریه 2024

اتصال گوشی به ضبط ماشین با کمک کابل AUX

اتصال گوشی به ضبط ماشین با کمک کابل AUX  مبحثی است که در این مقاله به بررسی آن میردازیم . بسیار اتفاق اقتاده است که سوار ماشین شده اید و متوجه شدید هیچ اهنگی ندارید . نه در سیدی نه در فلش . خیلی ها بدون اهنگ اصلا سفر یا دور زدن  بهشان خوش نمی گذرد . ناگهان متوجه می شوید که گوشی تان همراهتان است و پر از اهنگهای جور واجور . اما چگونه میتوان اهنگهای گوشی را از بلندگوهای ماشین شنید . یکی از این راهها اتصال گوشی با کابل AUX به ضبط ماشین است . در این مقاله طریقه اتصال گوشی به ضبط ماشین با کمک کابل AUX را برایتان بیان می کنیم .

اموزش اتصال گوشی به ضبط ماشین با کمک کابل AUX

کابل  AUX کابلی است دو طرفه و تک فیش که وظیفه انتقال صدا را بر عهده دارد . اگر ان را ندارید براحتی با قیمت مناسب میتوانید از لوازم رادیو فروشیها یا تعمیرکننده های ضبط ماشین تهیه کنید . روی ضبط ماشین گزینه AUX را پیدا کنید . در ماشین های مختلف جای این گزینه فرق دارد . در هر حال شما فقط دنبال این کلمه بگردید . همه ضبط ها جای این کابل را دارند. ( اتصال گوشی به ضبط ماشین )

اکنو یک سر کابل AUX را به این قسمت در ضبط و یک سر را به محل هندفری گوشی وصل کنید . ضبط ماشین را در حالت AUX بگذارید . یعنی حالت یا مدmode  ضبط را عوض کنید . (اتصال گوشی به ضبط ماشین )

در شکل های زیر روش اتصال گوشی به ضبط ماشین با کمک کابل AUX را به صورت تصویری برایتان به نمایش گذاشتیم .

.

1q

.

2q

.

3q

.

4q

.

5q

عناوین پیشنهادی ما :

 

About

One comment

  1. سلام.گوشی من بعضی مواقع از طریق کابل آ یو ایکس به ضبط ماشین وصل میشه و صدا از ضبط پخش میشه ولی بعضی مواقع وقتی کابل را متصل می کنم صدا از ضبط پخش نمیشه و سرچ گوگل باز میشه نمیدونم مشکل چیه.خواهشا راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *