پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / دانلود خودکار تلگرام را غیرفعال کنید

دانلود خودکار تلگرام را غیرفعال کنید

دانلود خودکار تلگرام یکی از دغدغه های کاربران تلگرام است. این مقاله برای کاربرات مبتدی تلگرام هست. گاهی کاربران حجم کمی از اینترنت را دارند اما مدام برایشان فیلم و عکس می اید و بدون هیچ اختیاری همه دانلود می شود . این مساله بخاطر این است که شما دانلود خودکار تلگرامتان را غیر فعال نکرده اید .همچنین ممکنه در جایی باشید و کسی کنارتان نشسته باشد و مدام نگاهش به گوشی باشد و شما نخواهید عکسهایتان را ببیند . در این بحث به اموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار تلگرام پرداخته ایم :

غیر فعال کردن دانلود خودکار تلگرام در اندروید

برای غیر فعال کردن دانلود خودکار تلگرام باید طبق تصاویر زیر مرحله به مرحله پیش روید :

1111

در مرحله اول باید برنامه تلگرامتان را باز کنید ، سپس روی ایکن سه خط کلیک بکنید و گزینه ستینگ settings را انتخاب نمایید.

بعد از مراحل قبلی ، در قسمت تنظیمات تلگرام به بخش دانلود فایل ها بروید . Automatic  media  download   در اینجا دو گزینه برای ما اهمیت دارد .

اولین گزینه مخصوص زمانی است که از اتصال داده استفاده می کنید .When  using  mobile  data  . کافیست روی این گزینه کلیک بکنید ، سپس پنجره جدیدی باز می شود ، شما باید همه تیک ها شامل فایل ، عکس ، صدا و ویدئو را بردارید .File-Photo-Audio-Video  و در نهایت گزینه اوکی ok را بزنید . اکنون شما تعیین کردید که اگر از اتصال داده استفاده میکنید فایل ها ، عکسها موسیقی و فیلم ها به طور خودکار دانلود نشوند مگر شما انها را انتخاب کنید و رویش کلیک کنید .

گزینه دوم زمان استفاده از وایفا هست When  connected  on  WI-FI  در این قسمت هم برروی این گزینه کلیک کرده و تیک های پنجره باز شده را کلا بردارید . ( دانلود خودکار تلگرام )اکنون شما تعیین کردید که وقتی از اینترنت وایفا استفاده میکنید فایلها –عکس ها –آهنگ ها و ویدئو ها  به طور خودکار دانلود نشوند مگر شما انها را انتخاب کنید.

 غیر فعال کردن دانلود خودکار تلگرام در ویندوز

در اینجا کافیست وارد قسمت setting تلگرام کامپیوتر شوید سپس گزینه Automatic media download settings را کلیک کنید پنجره ای مانند شکل زیر باز می شود . همه تیک ها را بردارید . همین.

2353246.

32523476

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *