شنبه 2 مارس 2024

ریست شدن گوشی و راه حلها

ریست شدن گوشی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. ریست شدن گوشی به خاموش شدن ناگهانی گوشی و دوباره روشن شدن آن می گویند. در این مقاله به دو مدل ریست شدن گوشی و راه حل آن اشاره میکنیم .

1) ریست شدن گوشی دسته اول:

یکی از زمانهای ریست شدن گوشی ، وقتی است که وارد سیستم عامل می شویم و ناگهان گوشی ریست می شود . اگر دلیل این ریست شدن گوشی ویروس یا برنامه خاصی نباشد حتما دلیلش از رم گوشی شماست . کلاس رم در گوشی های X8 بسیار اهمیت دارد. اگر رم موبایلتان 4 گیگ به بالاست حتما به کلاس ان توجه کنید. کلاس رم  روی رم داخل دایره ی کوچکی نوشته شده است. برای گوشیهای x8 حتما رم باید کلاس 6 به بالا استفاده کنید. این گوشیها اگر کلاس 4 داشته باشند پس از اولین اتصال به کامپیوتر برای انتقال فایل ریست خواهند شد. اگر این مشکل رادارید رم خود را به کلاس 6 ارتقا دهید .6 مورد از دلایل کاهش سرعت اینترنت چیست ؟

2)ریست شدن گوشی دسته دوم:

این ريست شدن گوشی زمانی اتفاق می افتد که یک رام جدید خریدید یا رمتان را اپدیت کردید. برای اینکار زمانی که شما Recovery از رام خود دارید آن را با برنامه های مخصوص به خود باز میگردانید. یادتان باشد که در زمان گرفتن ریکاوری آن را یکبار تست کنید یعنی یکبار همان موقع گوشی را با آن ریکاوری ریستوری کنید تا از سالم بودن فایل ریکاوری مطمئن شوید. به گزارش وبلاگ عارف رایانه ،خیلی اتفاق افتاده که برنامه ریکاوری گزینه Complete Recovery به معنای ریکاوری کامل شد را به نمایش می گذارد ولی متاسفانه در زمان Restore کردن همان ریکاوری Erore داده و فایل را ناقص تلقی میکگند .

اگر از رام خود ریکاوری نگرفته اید باید یا یکبار گوشی خود را فلش کنید یا با برنامه های مختلفی همچون Sony Ericsson Updater گوشی خود را آپدیت کنید که نیازمند اینترنت پرسرعت و حداقل140 مگابایت دانلود می باشد.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *