پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / خبر جالب از نرم افزار رفع ترس پرواز

خبر جالب از نرم افزار رفع ترس پرواز

نرم افزار رفع ترس پرواز نرم افزار جدیدی است که توسط نرم افزارنویسان روسی برنامه نویسی شده است . هدف از ابداع این نرم افزار اینست که مسافران هوایی می تواننداز ان استفاده کنند و با دریافت تمامی اطلاعات پرواز و مسیر حرکت از آغاز تا پایان، دیگر ترسی برای پرواز با هواپیما نداشته باشند . ( نرم افزار رفع ترس پرواز )

نرم افزار رفع ترس پرواز به نام اسکای گورو

به گزارش وبلاگ عارف رایانه بسیاری از افراد از سفر با هواپیما به شدت میترسند و از ان استفاده نمیکنند . این امار به حدود 40 درصد از مردم هم میرسد. طبق گفته خبرگزاری اسپوتنیک درمورد این نرم افزار : برای نرم افزارنویسی این پروژه حدودا 10 طراح و کارشناس در روسیه گرد هم امده اند و ان را طراحی کرده اند . این نرم افزار اسکای گورو نام دارد که به شدت در رفع ترس افراد از پرواز و هواپیما موثر است . ( نرم افزار رفع ترس پرواز )

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، یکی از طراحان این نرم افزار الکسی گرواش نام دارد. وی می گوید  حدود 30 درصد از بزرگسالان روسی بیماری ترس از پرواز دارند و این پدیده نه تنها در روسیه بلکه در همه کشورها وجود دارد.  الکسی گرواش می گوید : نرم افزار پرواز بدون هراس در مدت سفر هوایی برای کاربر توضیح می دهد که هر لحظه چه اتفاقی قرار است بیفتد، وضعیت هواپیما چگونه است و چه روندهایی در داخل و بیرون هواپیما در جریان است، مانند اینکه چرا نشانگرهای نوری بالای صندلی مسافران روشن می شود یا منبع صداهای حین پرواز  چه چیزی است ؟ خب مسلما وقتی شخص اینها را بداند دیگر ترسی در پرواز نخواهد داست و میداند قرار نیست فعلا اتفاق بدی بیفتد . ( نرم افزار رفع ترس پرواز )

از دیگر وظایف نرم افزار اسکای گورو می توان به ارائه شرایط آب و هوایی مسیر حرکت، فاصله تا مقصد و همچنین دسترسی به دیگر دانسته های مورد علاقه پروازی این امکان اشاره کرد که تاثیر زیادی در ارامش پرواز خواهد داشت . ( نرم افزار رفع ترس پرواز ) راه جلوگیری از هک تلگرام و ترفندها  را مطالعه کنید .

جالب است بدانید که تاکنون این نرم افزار در 270 پرواز آزمایشی عملکرد موفقی داشته و حتی شرکت های هواپیمایی روسیه برای استفاده از آن در پروازهای خود تلاش میکنند و مسافران ان کشور داوطلبانه میتوانند از ان استفاده کنند .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *