شنبه 2 مارس 2024

تشخیص بیماری در گوگل به صورت آنلاین


 فرض کنید مشغول عوض کردن لباس هستید ، ناگهان متوجه علامتی عجیب روی قسمتی از بدن خود هستید . مثلا قسمتی از بدنتان باد کرده یا قرمز شده است . یا مثلا جایی از بدنتان جوشی در اورده یا متوجه کیستی شده اید . ( تشخیص بیماری در گوگل )

خبر تشخیص بیماری در گوگل به صورت آنلاین

برای هر چیزی نباید فورا به پزشک مراجعه کند.شما برای این کار میتوانید از گوگل استفاده کنید . به طوری که لغت مورد نظر را در گوگل تایپ کنید و سپس اطلاعاتی درباره ان بدست اورید . البته گوگل کمی این کار را اسان تر کرده است . به گزارش وبلاگ عارف رایانه ،گوگل می‌تواند دلایل مشخصی برای تشخیص علائم بیماری شما گزارش دهد. یعنی یک بخش خاصی از گوگل فقط مختص بیماری شده است .

البته فعلا گوگل بیماری های سردرد و دل درد و .. را تشخیص میدهد و هنوز در حد شناخت بیماری تومور و .. نشده است . این اطلاعاتی که بدست شما میاید کپی شده از سایت ویکی پدیا نیست . بلکه به ترتیب الگوریتم زیر بدست می اید .

تشخیص علایم بیماری از گوگل
تشخیص علایم بیماری از گوگل

برای این کار یک تیم پزشکی در تعامل با یکدیگر هستند که علائم اشاره شده توسط بیمار را با دقت بررسی کرده و پاسخ‌های درست و منطقی در قبال مشکل مطرح شده را در اختیار انها قرار میدهند. افراد متخصص در انجمن پزشکی هاروارد و کلینیک مایو (Mayo) در این زمینه ما را همراهی خواهند کرد. تشخیص بیماری در گوگل

البته این امکان فعلا با زبان انگلیسی و در امریکا رونمایی شده است . اما بزودی در همه کشورها و به زبان های مختلف کار میکند . البته به گزارش وبلاگ عارف رایانه اگر نسبت به بیماری خود نگران هستید باز هم به پزشک مراجعه کنید تا خیالتان حسابی راحت شود . آموزش نحوه اضافه کردن یادداشت به صفحات وب را ببینید .

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *