چهارشنبه 21 فوریه 2024

تلویزیون ضد پشه و دانستنیها

تلویزیون ضد پشه دستاورد جدیدی از دنیای تکنولوژی است . شرکت ال جی تلویزیونی را اختراع کرده است که معتقد است میتواند پشه ها را از خود دور کند . و هیچ پشه ای اطراف تلویزیون نباشد . این تکنولوژی پشه دور کن حاوی اسپری پشه کش نیست . بلکه ال جی با کمک امواج فراصوت که دشمن پشه هاست اینکار را می کند .

اطلاعاتی درباره تلویزیون ضد پشه

این اختراع در هند رونمایی شده است .کشور هند بسیار گرم و مرطوب است و بنابراین پر از پشه است . پشه ها از در و دیوار آن بالا می روند . برای همین است که این تلویزیون در این کشور رونمایی شد . این نکته را یاداوری میکنیم قیمت این تلویزیون ها که The LG Mosquito Away TV نام دارند از 400 دلار بابت یک محصول 31 اینچی شروع می شود و با پیشرفته تر شدن و بزرگ تر شدن ابعاد دستگاه نیز افزایش می یابد.

نکته ی دیگری که باید برایتان بیان کنیم این است که شرکت ال جی این فناوری را در ماشین های ظرفشویی ، لباس شویی ، کولرهای گازی و سیستم های تهویه هوای خود نیز به کار برده است . همینطورکه میدانید پشه ها عامل انتقال بسیاری از بیماری ها مثل مالاریا – زیکا – تب زرد و .. هستند. همچنین خون انسان را می مکند و این خوب نیست . خارش شدیدی که بعد از نیش پشه داریم کلافه کننده است . پس این تکنولوژی بسیاز مفید است .

222222222

البته نکته ی دیگری را باید برایتان بازگو کنیم و ان این است که متاسفانه برای رهایی از پشه باید تلویزیون را مدام روشن نگه دارید . وگرنه پشه دور کن شما کار نمی کند . و خب این عیب بزرگی به شمار می اید . ( تلویزیون ضد پشه )

111111111

مطالب  تصادفی :

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *