دوشنبه 25 سپتامبر 2023

عکس و تصاویر لو رفته از آیفون 7

گوشی آیفون 7 یکی از گوشی های پر طرفدار است که مزایا و معایب مربوط به خودش را دارد . اخیرا تصاویر جالبی از گوشی آیفون 7 در رسانه ها پخش شده است که نشان میدهد دکمه هوم (home buttom) این گوشی حذف شده و در نتیجه این گوشی بسیار خوش دست و ممتاز شده است .

خبری از تصاویر لو رفته از آیفون 7

 به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، تصاویر لو رفته از آیفون 7 بیانگر این مساله است که دکمه هوم (home buttom) از گوشی آیفون 7 حذف شده و در نتیجه هم شکل و شمایل ان بهتر شده و هم خوش دست تر شده است . تصاویر تازه ای از شمایل آیفون 7 به بیرون درز کرده که حکایت از حذف کلید هوم (home buttom) در این سری از گوشی های آیفون دارد.

جالب است بدانید که پس از بررسی تصاویر لو رفته از آیفون 7 به این نتیجه رسیدند که  شرکت اپل به جای گزینه هوم از یک پد حسی لمسی استفاده کرده است . به گزارش منابعی غیر علنی و نا مشخص ، پد جدید لمسی بر روی گوشی هوشمند طوری قرار گرفته که دیگر بر روی گوشی به صورت برآمدگی نخواهد بود و در نتیجه حس خوبی با بدست گرفتن گوشی خواهید داشت . گویی یک جزئی اضافی از ان حذف شده است .سعی کنید کیبوردهای بی سیم را نخرید.

تصاویر لو رفته از آیفون 7
تصاویر لو رفته از آیفون 7

بنابراین با توجه به تصاویر لو رفته در آیفون 7  از حلقه فلزی دور دکمه هوم خبری نیست ؛ همچنین از دیگر نکاتی که در رابطه با شمایل آیفون 7 قابل ملاحظه است،  باریک تر شدن ناحیه دکمه هوم در مقایسه با سری آیفون 6 است. به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، به نظر می رسد جای دوربین جلو و سنسور مجاورت این گوشی هم عوض بشود. با وجود این ویژگی دکمه هوم کاربران برای انجام کارهای مختلف باید تپ و ضربه های مختلف بزنند به این ترتیب که به عنوان مثال برای مشاهده یک اپلیکیشن خاص باید دوبار تپ بزنند. همینطور که متوجه شدید این ویژگی باعث کارکرد راحت تر و سریع تر برای کاربران می شود.

عکس و تصاویر لو رفته از آیفون 7
عکس و تصاویر لو رفته از آیفون 7

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *