شنبه 24 فوریه 2024

خرید بک لینک خوب و با کیفیت | لطفا پنالتی نشوید!

در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد که بک لینک یا لینک بازگشتی چگونه موجب پیشرفت شما شده و چه کاربردی دارد؟ تاکنون وبمستران زیادی از ما درباره بک لینک یا لینک بازگشتی سوالی کرده اند که به طور کلی بک لینک چیست؟ بک لینک یعنی چه؟ بک لینک چه کاربردی دارد؟ چه تاثیری در سئو دارد؟ اجازه بدهید اول یک تعریف کلی درباره بک لینک داشته باشیم که اصلا ببینیم بک لینک و کاربرد آن چیست، سپس در مورد خرید بک لینک خوب در این مقاله از سایت عارف رایانه بحث خواهیم کرد.

خرید بک لینک خوب

بک لینک یا لینک بازگشتی

بک لینک (BackLink) یا همان لینک بازگشتی به لینک یا پیوندی گفته می شود که در سایتی درج شده و با کلیک بر روی آن به سایت شما هدایت می شویم. بک لینک ها در دنیای اینترنت و سئو از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تا جایی که تعداد بک لینک بالا از سایت های معتبر و دارای بازدید، تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت شما در موتور های جستجو مانند گوگل خواهد داشت. بک لینک باعث می شود که گوگل سایت شما را بهتر به مشتریان معرفی کند. به تعبیری، کلمه لینک گذاری شده توسط شما، در نتایج بالاتر جستجو های انجام شده گوگل قرار می گیرد و این امر باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.

خب! حالا تعریف بک لینک رو با هم دانستیم، میخواهیم ببینیم این ترفند مهم در سئو (بک لینک) چطوری باعث پیشرفت سایت ما می شود؟ با یه مثال ساده براتون توضیح میدهیم! فرض کنید شما مدیر کسب و کاری هستید و توی کارتون هم خیلی حرفه ای هستید خب اول چیکار می کنید؟ طبیعتا میاید بازدید میگیرید و خودتان را به افراد معرفی می کنید! هرچی خودتان را به این افراد معرفی کنید زمینه معرفی شبکه ای تر می شود! یعنی اون افراد اینقدر از کار شما راضی هستند که شما را به صورت شبکه ای به افراد دیگر معرفی می کنند و این کار همینطوری ادامه پیدا می کند! این یعنی یک کسب و کار موفق!

توی بک لینک هم همینطوره! بک لینک در نقش معرفی کننده هست! الگوریتم گوگل بررسی می کند که چه سایت های معتبری لینک شما را داخل سایتشان قرار دادند و هرچی این معرفی به صورت لینکی زیاد تر باشد محبوبیت بیشتری و جایگاه بهتری برایتان داخل صفحات پیدا می کند و این یعنی موفقیت کسب و کار!

بک لینک فالو Follow BackLink

بک لینک فالو یا لینک گذاری مستقیم به آن دسته از لینک هایی گفته می شود که هنگام قرار گرفتن در کد های سایت، تگ “Follow” نیز کنار آنها ذکر شده باشد. بک لینک فالو باعث می شود تا موتور های جستجو هنگام مراجعه به سایتی که دارای بک لینک هستند، آن لینک را دنبال کرده و به آن سایت ارزش دهند. باید توجه داشت که لینکی که دارای تگ Follow نباشد، به صورت پیش فرض فالو در نظر گرفته می شود.

فرق بین بک لینک فالو با نوفالو

همانطور که در بخش قبلی توضیح دادیم بک لینک فالو بیشتر برای تاثیر گذاری در موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرد اما بک لینک نوفالو اغلب تنها برای تبلیغات متنی استفاده می گردد. پس هنگامی که خود شما نیز در سایت خود لینک گذاری می کنید باید توجه کنید که لینک ها فالو باشند یا نوفالو، اگر توجه داشته باشید سایتهایی که خدمات فروش بک لینک ارائه می دهند، قیمت بک لینک نوفالو را ارزان تر از بک لینک فالو ارائه می کنند که این امر درجه اهمیت شما برای لینک گذاری یا لینک بیلدینگ را مشخص می کند.

خرید بک لینک خوب یا لینک بازگشتی

اگر چه گوگل بارها اعلام کرده است فروش و خرید بک لینک کار صحیحی نیست اما دنیای رقابت و جذب مشتریان بیشتر برای مراکز تجاری باعث شده تا افراد و شرکت های زیادی به سمت خرید بک لینک ارزان پیش روی داشته باشند. خرید بک لینک خوب باعث معرفی و فروش بیشتر محصولات شما در دنیای اینترنت می شود چرا که مشتریان برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود یا مطلب خاص، از گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می کنند. امروزه خرید بک لینک ارزان به یکی از راهکارهایی تبدیل شده است که طی آن وب سایت شما در نتایج گوگل رتبه بالاتری کسب می کند.

بیشتر بخوانید:

خرید رپورتاژ آگهی + اهمیت آن در سئو Off Page

بررسی خرید بک لینک خوب و قدرتمند

خرید بک لینک خوب

امروزه در همه جای نت صحبت از بک لینک می باشد. بک لینک ها دارای ارزشی هستند که سایت های اینترنتی توسط آن به موتورهای جستجو معرفی گردیده و رتبه بندی می شوند. در این مثال قصد داریم به شما توضیح دهیم که بک لینک قدرتمند چیست و چرا باید ما برای خرید بک لینک ارزش قائل باشیم.

تا حالا به این موضوع توجه داشته اید که چرا سایتی مثلا با کلمه خرید بک لینک خوب در نتیجه اول گوگل است و دیگری در نتیجه 29 ام؟

پاسخ این است که سایت ها بر اساس اعتبار و ارزش خود در دنیای مجازی توسط گوگل امتیاز گذاری می شوند.

و یکی از این ارزش ها، تعداد بک لینک سایت شما در سایت های دیگر می باشد.

آیا در خرید بک لینک تعداد تاثیر گذار است؟

  • مهم ترین اصل در خرید بک لینک، کیفیت است.
  • هر چه یک سایت محتواگذاری مناسب تری (آپدیت روزانه) داشته باشد و مرتبط با سایت شما باشد، تاثیر بهتری برای سایت شما دارد.
  • به جای اینکه در 100000 وبلاگ اسپمر یا سایت هایی بدون محتوا (دامنه رنک دار) بک لینک ثبت کنید، در 10 سایت معتبر اینکار را انجام دهید و معطمئن باشید تاثیر آن 100 برابر خواهد بود.
  • هرگز در خرید بک لینک فریب قیمت های پایین یا تعداد های غیراصولی را نخورید.
  • بعضی از بک لینک ها نه تنها تاثیر مثبت ندارد بلکه ممکن باعث پنالتی شدن سایت شما هم بشود.

پیج آتوریتی و دامین آتوریتی

پیج اتوریتی PA و دومین اتوریتی DA از 0 تا 100 است و هرچه امتیاز سایت به عدد 100 نزدیک تر باشد یعنی بک لینک قدرتمند و مناسب تری برای سایت شما است. اما دقت داشته باشید این اعداد توسط سایت ماز معرفی شده و تکیه زیادی به این ارقام و اعداد نکنید.

این عدد چگونه تعیین می شود؟

این عدد بر اساس (قدمت سایت شما، بک لینک های سایت شما در سایت های دیگر  و….) تعیین می شود، پس خرید بک لینک خوب و قدرتمند تاثیر بسزایی در بالا رفتن اتوریتی سایت شما دارد و هرچه تعداد بک لینک های شما در سایت های دیگر بیشتر باشد تاثیر گذاری بیشتری برای افزایش اتوریتی سایت خود را شاهد هستید.

یک پیشنهاد:

سئو خارجی و بررسی Off Page Seo سایت

بایدها و نبایدها در خرید بک لینک خوب

1. سعی کنید هرگز از سایت هایی با اتوریتی و رتبه پایین تر از خود، بک لینک خریداری نکنید.

2. یکی از اصلی ترین موارد این است که توجه داشته باشید بک لینکی که تهیه میکنید از یک سایت اسپمر و یا سایتی با لینک خروجی بالا نباشد، در غیراینصورت سایت شما توسط گوگل شناسایی و حتی امکان پنالتی شدن سایت شما هم وجود دارد.

3. از سایت هایی با مضمون های مرتبط بک لینک تهیه کنید.

در اینصورت شاهد تاثیرگذاری بیشتری خواهید بود.

خرید بک لینک خوب و قوی با قیمت ارزان

خرید بک لینک خوب

این روزها خرید بک لینک خوب و باکیفیت یکی از روش های سریع رشد کلمات در نتایج جستجوی گوگل محسوب می شود و از نظر سئو سایت در بین وب مستران و سئوکارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همراهان گرامی سایت عارف رایانه مطالعه این مقاله برای شما خالی از لطف نیست:

لینک سازی خارجی به زبان بسیار ساده در سئو Off-Page

آی پی اختصاصی سایت

بدون شک یکی از نکات مهم که هنگام خرید بک لینک باید در نظر داشته باشید، آی پی اختصاصی مجزای یک سایت از سایتهای دیگر هست. آی پی اختصاصی یک هویت مستقل برای سایت بوده که تاثیر بک لینک شما را از نظر گوگل بهتر می کند. چرا که از نظر موتورهای جستجو اینطور به نظر می رسد که چند سایت مستقل از هم به شما رفرنس می دهند. برای چک کردن سایتها می توانید با دستور ping در محیط کامند ویندوز به راحتی آی پی آن سایت را بدست آورید.

روش بدست آوردن آی پی یک سایت

ابتدا از بخش استارت ویندوز عبارت cmd را تایپ کنید تا محیط Command Prompt باز شود. در محیط مشکی رنگ عبارت ping را به همراه اسم سایت مورد نظر تایپ کنید و کلید Enter از صفحه کلید را بفشارید. بدین صورت آی پی آن سایت بدست می آید.

منبع: https://arefrayaneh.com

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *