دوشنبه 4 دسامبر 2023

نکاتی درباره خرید برنامه از بازار

برنامه بازار یک برنامه بسیار مهم برای گوشیهای اندروید است . اکثر برنامه های بازار رایگان است . اما بسیاری از آن هم پولی است . در زیر به نکاتی درباره خرید برنامه از بازار اشاره می کنیم . اگر برنامه موردنظر شما به‌عنوان برنامه فروشی مشخص شده‌است، گزینه نصب را انتخاب کنید. در این مرحله دو حالت وجود دارد:

الف) در صورتی که برنامه فروشی باشد و اعتبار حساب کاربری شما برای خرید آن کافی باشد، خرید برنامه با اعتبار حساب کاربری را تأیید کنید.

ب) در صورتی که اعتبار حساب کاربری شما برای خرید آن کافی نباشد، ابتدا باید روش پرداخت را انتخاب کنید. در صفحه پرداخت سه انتخاب پیش رو دارید:

روش اول خرید برنامه از بازار ، افزایش اعتبار و خرید

روش اول خرید برنامه از بازار  (برنامه های پولی )، افزایش اعتبار و خرید است . اگر مایلید ابتدا اعتبار حساب خود را افزایش دهید و آنگاه برنامه موردنظر را خریداری کنید، این گزینه را انتخاب و مبلغ موردنظر خود را در صفحه بعد معین کنید. در نهایت گزینه خرید را انتخاب کنید و با استفاده از اطلاعات کارت حساب بانکی خود نسبت به افزایش اعتبار اقدام کنید. مزیت این روش این است که با یک بار خرید اعتبار دیگر نیازی به وارد کردن مشخصات کارت بانکی در هر بار خرید ندارید.

روش دوم خرید برنامه از بازار  ، پرداخت اینترنتی در برنامه

روش دوم خرید برنامه از بازار  ، پرداخت اینترنتی در برنامه است . اگر مایلید برنامه را به‌طور مستقیم از طریق کارت حساب بانکی خود خریداری کنید، پس از انتخاب این گزینه عملیات بانکی مربوطه را انجام دهید. بازار هیچ وقت بدون امکان نصب برنامه از شما وجهی کسر نمی‎کند و امکان دو بار خریدن یک برنامه را ندارد. اگر درگاه بانکی به مشکل خورد و به هر صورت موفق به نصب برنامه نشدید یا بانک دو بار وجهی را از حساب شما کسر کرد، حداکثر تا سه روز کاری صبر کنید تا وجه توسط بانک به حساب شما برگردانده شود.

روش سوم خرید برنامه از بازار ، سیستم پرداخت USSD

روش سوم خرید برنامه از بازار ، سیستم پرداخت USSD می باشد . برای استفاده از این خدمت، نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزار، مراجعه حضوری به بانک، پرداخت هزینه‎، اتصال به اینترنت، ارسال پیامک یا در اختیار داشتن سیم‌کارت خاصی نیست. با انتخاب روش پرداخت با «آپ آسان‎پرداخت» شما وارد سیستم USSD می‎شوید و با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم خرید شما انجام می‎شود. در این سیستم شماره کارت شما بدون رمز دوم ذخیره می‎شود و برای هر بار خرید نیازی به وارد کردن مجدد شماره کارت ندارید.

روش چهارم خرید برنامه از بازار  ، پرداخت اینترنتی در وب‌سایت کافه بازار

روش چهارم خرید برنامه از بازار  ، پرداخت اینترنتی در وب‌سایت کافه بازار است . اگر خرید از اینترنت برای شما آسان‎تر است، می‎توانید در وب‌سایت کافه‌بازار وارد حساب کاربری خود شوید. به صفحه برنامه مورد نظرتان بروید و دکمه خرید را کلیک کنید. پس از تأیید اطلاعات پرداخت، به صفحه بانک منتقل می‌شوید، عملیات پرداخت بانکی را انجام می‌دهید و به سایت کافه‌بازار بازگردانیده می‌شوید. پس از خرید با همان حساب کاربری که خرید را انجام داده‌اید، روی تلفن همراه یا تبلت خود وارد بازار شوید. به صفحه «خریدهای من» بروید و برنامه خریداری شده را از آنجا مشاهده و نصب کنید.پس از خرید به هر روش، برنامه مورد نظر شما دریافت می‌شود و می‌توانید آن را نصب کنید.برخی از برنامه‌های رایگان بازار در ازای خرید درون‌برنامه‌ای خدمات ویژه خود را ارائه می‌دهند. برای خرید درون‌برنامه‌ای، از درون برنامه یا بازی به صفحه پرداخت بازار هدایت می‌شوید و پس از انجام عملیات خرید، دوباره به محیط برنامه یا بازی بازمی‌گردید.برای نمایش لیست خرید شده‌ها منوی بازار را انتخاب کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. در این صفحه با انتخاب گزینه خرید شده‌ها می‌توانید برنامه‌هایی را که خریداری کرده‌اید، مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است خریدهای درون‌برنامه‌ای شما در این لیست نمایش داده نمی‌شود و برای نمایش تمامی خرید‌ها می‌توانید از طریق لینک http://cafebazaar.ir/account/ ، به حساب‌ کاربری خود در سایت کافه‌بازار وارد شوید و برگه تراکنش‌ها را انتخاب کنید.

پشتیبانی خرید برنامه از بازار

گزینه پشتیبانی  یک گزینه ضروری برای خرید برنامه از بازار می باشد . در صورتی که در پرداخت و یا سایر فعالیت‌های عمومی بازار با مشکلی مواجه شدید، با انتخاب منوی بازار و گزینه پشتیبانی می‌ توانید برای حل مشکل خود اقدام کنیدو یا مشکل خود رامستقیماً برای آدرس ایمیل support@cafebazaar.ir    بفرستید.همچنین در صورتی که در مورد برنامه خاصی نیاز به پشتیبانی دارید، صفحه برنامه را باز کنید و از قسمت انتهایی آن اطلاعات تماس توسعه‌دهنده آن را بیابید و از این طریق مشکل ایجادشده را به وی اطلاع دهید. در همین قسمت می‌توانید با انتخاب گزینه شکایت از برنامه و تعیین یکی از دلایل، توضیحات خود را در شکایت از برنامه‌ها برای کافه‌بازار ارسال کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *