پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / اطلاعات عمومی از برنامه بازار

اطلاعات عمومی از برنامه بازار

برنامه بازار یکی ازبرنامه های اشنا برای کاربران اندروید است که مورد توجه خاص و عام قرار گرفته است . برنامه بازار دارای برنامه های زیادی برای موبایل اندروید هست که بسیاری از انها پولی وبسیاری رایگان هستند . برای اموزش نحوه خرید برنامه پولی از برنامه بازار  لینک زیر را بخوانید :

لینک خرید از بازار

روش ساخت حساب کاربری در برنامه بازار

روش ساخت حساب کاربری در برنامه بازار   در این ویدئو نشان داده شده است .برای دریافت برنامه‌های فروشی، اعلام نظر و ارائه امتیاز به برنامه‌ها، استفاده از کارت هدیه و سایر امتیازات ویژه، ایجاد حساب کاربری ضروری است. برای ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در بازار تنها وارد کردن یک آدرس ایمیل و تأیید آن کافی است:پس از ورود به صفحه اصلی بازار منوی بازار را انتخاب کنید. روی عبارت کاربر مهمان کلیک کنید. در صفحه بازشده گزینه ساخت حساب را انتخاب کنید. در صفحه جدید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد و گزینه ساخت حساب را انتخاب کنید. وارد ایمیل خود شوید. ایمیلی به شما ارسال شده‌است که باید بر روی لینک مشخص‌شده در آن کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود؛ البته ممکن است این ایمیل به پوشه هرزنامه (Spam) شما ارسال شده‌باشد. اگر با کامپیوتر یا دستگاه دیگری وارد ایمیل خود شده‌اید و لینک فعالسازی را انتخاب کرده‌اید، در برنامه بازار منوی بازار و عبارت کاربر مهمان را انتخاب کنید و با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور، وارد حساب‌کاربری خود شوید.

اعتبار کافه‌بازاری در برنامه بازار

همان طور که قبلا اشاره کردیم بسیاری از انواع برنامه بازار  رایگان نیستند و نیاز به خرید دارند . چه در ابتدا و چه به صورت درون برنامه ای . آسان‌ترین روش خرید برنامه یا پرداخت درون‌برنامه‌ای، افزایش اعتبار کافه‌بازاری و پرداخت با استفاده از این اعتبار است. با انتخاب گزینه اعتبار در حساب کاربری بازار، اعتبار فعلی شما نمایش داده می‌شود. در همین صفحه می‌توانید با دو شیوه اعتبار خود را افزایش دهید: در صورتی که کارت هدیه بازار در اختیار دارید، گزینه وارد کردن کد کارت هدیه را انتخاب و کد آن را وارد کنید تا اعتبار شما افزایش یابد. در غیراینصورت گزینه افزایش اعتبار کافه‌بازاری را انتخاب کنید و با تعیین مبلغ افزایش اعتبار، در صفحات بعدی از طریق کارت حساب بانکی خود خرید اینترنتی کنید. برای خرید اینترنتی جهت استفاده از کارت شتاب لازم است موارد زیر را وارد کنید:

-شماره کارت ( شماره 16تا 19 رقمی روی کارت بانکی)

-رمز دوم کارت PIN2 پنج رقمی

-کد اعتبار سنجی دوم (CVV2)

-تاریخ انقضای کارت

بازار دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و توسط این مرکز برای انجام پرداخت آنلاین مشتریان احراز هویت شده‌است.

دسترسی به برنامه‌ها در در برنامه بازار

دسترسی به برنامه‌ها در بازار از چهار طریق ممکن است. ما در اینجا این چهار طریق را برایتان بیان نمودیم :

یک: استفاده از دسته‌بندی‌ها

در برنامه بازار   با انتخاب گزینه دسته‌بندی‌ها از قسمت کافه، 25 دسته برنامه از قبیل اجتماعی، خرید، آموزش، سلامت، مذهبی و غیره و 18 دسته بازی از قبیل معمایی، مبارزه‌ای، ماجراجویی، شبیه‌سازی، ورزشی و غیره مشاهده می‌کنید. پس از انتخاب دسته موردنظر جدیدترین برنامه‌های آن دسته به‌ترتیب نمایش داده می‌شود. در قسمت بالای این صفحه می‌توان به‌جای تازه‌ها، نمایش برترین‌ها، نصب‌شده‌ترین‌ها و یا نمایش برنامه‎‌ها با ترتیب الفبایی را انتخاب کرد.

دو: استفاده از بازارچه

 در برنامه بازار  در کنار گزینه دسته‌بندی‌ها می‌توانید گزینه بازارچه را نیز انتخاب کنید. بازارچه ترکیب‌های متنوعی از برنامه‌های منتخب و پرکاربرد در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با انتخاب هریک از ترکیب‌ها برنامه‌های موردنظر خود را بیابید. بخصوص در صورتی‌که دستگاه اندرویدی خود را به تازگی خریداری کرده‌اید، می‌توانید به قسمت «برنامه‌های ضروری» بازارچه مراجعه کنید.

سه: استفاده از معیارهای گزینشی

 ‌در برنامه بازار  بازار ترکیبی از برترین و تازه‌ترین برنامه‌ها را در صفحه اول و نوار ابزار بالایی در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با انتخاب هر معیار فهرستی از برنامه‌ها را مشاهده کنید.

چهار: جستجو

برای جستجوی نام برنامه موردنظر آیکون جستجو را از نوارابزار بالای بازار انتخاب و کلیدواژه خود را وارد کنید.

نصب برنامه بازار

اکنون توضیحاتی برای تصب برنامه بازار می دهیم . برای نصب برنامه بازار روی برنامه موردنظرتان کلیک کنید.در نوار بالای صفحه برنامه، می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید و یا نشان کنید تا به لیست نشان‌های حساب کاربری شما اضافه شود. در صورتی که برنامه را نصب کرده‌باشید، می‌توانید در قسمت پایین صفحه برنامه نظر خود در مورد آن را درج کنید و به آن امتیاز دهید. در صورتی که برنامه موردنظر شما به‌عنوان برنامه رایگان مشخص شده‌باشد، صفحه آن را باز کنید و گزینه نصب را انتخاب کنید. دریافت برنامه آغاز می‌شود و پس از دریافت، می‌توانید آن را نصب کنید.

 

نکته :

بازار را دریافت کنید و طبق راهنمای گام به گام نصبش کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *